Hlavné menu

Ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 16. apríla 2024 začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu nasledovných regulácií v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov:

prelink na dotazník nájdete TU

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 8. apríla 2024 začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu
nasledovných regulácií v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov (ďalej len „JM“):

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 13. 03.
2024
začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu
nasledovnej regulácie v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov
(ďalej len „JM“):

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že 13. 03. 2024
začínajú verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektami k ex post hodnoteniu
nasledovnej regulácie v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov (ďalej
len „JM“) a na základe Komponentu 14 Plánu obnovy:

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že 08. 12. 2023 začínajú verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektami k ex post hodnoteniu nasledovnej regulácie v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov (ďalej len „JM“):

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že 07.12.2023 začínajú verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektami k ex post hodnoteniu nasledovnej regulácie v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov (ďalej len „JM“) a na základe Komponentu 14 Plánu obnovy:

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 14. apríla 2023 začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov k nasledovným reguláciám:

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 15. februára 2023 začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov k nasledovným reguláciám:

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky oznamuje, že dňa 2. novembra 2022 začína verejné ex post konzultácie s podnikateľskými subjektmi k ex post hodnoteniu v súlade s Jednotnou metodikou na posudzovanie vybraných vplyvov k nasledovným reguláciám:

 
 

Partners

ESF Portál voľných pracovných miest Stránky rodovej rovnosti, rovnosti príležitosti a postavenie žien logo skrátená práca EURES odkaz na www.detstvobeznasilia.gov.sk